.

.

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот , C777 цвет риба силикони торта калап сапун калап за печење алатка

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот , C777 цвет риба силикони торта калап сапун калап за печење алатка

DEN 720.00
DEN 490.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
сапун тежина : околу 80g
сапун големина на : 6.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.4 cm
Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини има мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.

Детални карактеристики

боја:
случаен превозот
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
houguanglan
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
m
Непристојни Слика:
No

Слични производи