.

.

Симпатична Цртан Филм Животни Божиќ Пингвин Силиконски Калап Рачно Изработени Сапун Калапи Бонбони Чоколадо Мувла Cookie Печење Тесто Торта Алатка

Симпатична Цртан Филм Животни Божиќ Пингвин Силиконски Калап Рачно Изработени Сапун Калапи Бонбони Чоколадо Мувла Cookie Печење

DEN 177.12
Количината на стоката
Тековен


1.29 5.99 10.99 1.44
8.89 2.59 22.54 3.49
Опис на производот :
Големина на : 9.6*5.1*2 cm
Пакет : 1pc
♥Заврши Сапун Тежина : 50g
♥ Храна одделение силиконски (ФДУ Стандард), погоден за користење на микробранова печка, фурна, правење колачи, пица, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо, пудинг, овошје, итн ♥
♥ Боја на мувла ќе бидат испратени случајно ♥
♥ лесно ослободување,не се ослободување на агент е потребно ♥
♥Нашите калапи можат да го издржат температури високо како 392 F да 572 F ♥

Детални карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
МК-1533
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични производи