.

.

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот , C774 Ангел наводнување силикони торта калап сапун калап за печење алатка

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот , C774 Ангел наводнување силикони торта калап сапун калап за печење алатка

DEN 720.00
DEN 533.00
Количината на стоката
Тековен

Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Употреба : рерна, микробранови печки, фрижидери и други
боја : испорачуваат по случаен избор.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.
*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.

Детални карактеристики

боја:
случаен превозот
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
l

Слични производи