.

.

Лулка кога Бебето Спие Калапи Сапун Свеќа Мувла 3D Силикони Фондан Чоколадно Колаче Калап за Печење Торта Оркестарот Алатки Кујна Материјали

Лулка кога Бебето Спие Калапи Сапун Свеќа Мувла 3D Силикони Фондан Чоколадно Колаче Калап за Печење Торта Оркестарот Алатки Кујна

DEN 479.52
Количината на стоката
Тековен


1.29 5.99 10.99 1.44
8.89 2.59 22.54 3.49
Опис на производот :
[Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони
[Colour] : Случајни
[ Мувла Големина(L*W*H) ] : 10.2*8.4*4.8 см ( Прирачник за грешка при мерење постои)
[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап
[Употреба] : Фондан/глина/Сапун/чоколадо мувла
[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа
[Оценка на температура] : -40 centigrade на+210 centigrade
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Таа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Детални карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
МК-1543
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични производи