.

.

DIY Гем скапоцен камен скапоцен камен Форма Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка SQ1641

DIY Гем скапоцен камен скапоцен камен Форма Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење

DEN 301.92
DEN 151.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
TOOBAO
Број На Модел На:
SQ1641
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No

Слични производи