.

.

12 празнина Монети со дупки pendant форма на Силиконски калап накит смола торта декорирање алатки Дома, DIY алатка

12 празнина Монети со дупки pendant форма на Силиконски калап накит смола торта декорирање алатки Дома, DIY алатка

DEN 575.52
Количината на стоката
Тековен


Опис :
♥ Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска
♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата
♥ Боја : R andom
♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .
* 100% сосема нов и во добра состојба .
* Тоа е Мека и Висок квалитет .
* Лесно е за Користење и Чистење.
* Оценка на температура : - 40 centigrade на +210 centigrade .
* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .

Детални карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
pinkei003
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
lanhaidun
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични производи