.

.

Силиконски Калап Три Черепи ноќта на Вештерките sugarcraft торта декорирање фондан мувла Торта Декорирање алатки

Силиконски Калап Три Черепи ноќта на Вештерките sugarcraft торта декорирање фондан мувла Торта Декорирање алатки

DEN 575.52
Количината на стоката
Тековен


Големина : 7 / 3 сантиметри; висина од 2,5 сантиметри;

Детални карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
PRZY
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,ОД FDA
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
S0006
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични производи