.

.

Силиконски Калап 3D цвеќиња вкусен растенија остава печење Шеќер Занает Калапи Фондан DIY Торта Декорирање алатки T0794

Силиконски Калап 3D цвеќиња вкусен растенија остава печење Шеќер Занает Калапи Фондан DIY Торта Декорирање алатки T0794

DEN 311.52
DEN 171.00
Количината на стоката
Тековен

Зошто да изберете нас : 1.Имајте тоа е мека текстура и оригинална форма и по замрзнување и печење 5. 5) Ако клиентот е руската Федерација, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме, инаку вие веројатно не можат да добиете на стоки. Предмети кои ќе ги купите во вкупен износ од над $ 200, Ние ќе го испрати со DHL или Fed Ex или UPS или ТНТ или ЕМС. Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2.Температурата опсег : Замрзнување - 40 степени centigrade под нулата, Топлина - 230 степени centigrade. Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; Тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други места низ светот.имаме наша сопствена фабрика. имаме големи залихи!!!Ние ќе го испратам до тебе наскоро,и понуда на најдобар квалитет на производот да ви!!! благодарам многу
. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. 6 превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Т-0794
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујнски прибор:
Температура:
Направи:

Слични производи