.

.

2017 Жена Чевли Патики Жените Трчање Дише Жените Трчање Zapatillas Deportivas Mujer тренери ST209

2017 Жена Чевли Патики Жените Трчање Дише Жените Трчање Zapatillas Deportivas Mujer тренери ST209

DEN 1918.08
DEN 959.00
Количината на стоката
Тековен


2017 Жена Чевли Патики Жените Трчање Дише Жените Трчање Zapatillas Deportivas Mujer тренери ST209
Модели покажуваат :
Производи покаже :

Детални карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
XEK
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Функција:
Дише
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Датум На Издавање:
Fall2017
Функција:
стабилност
За Растојание:
Половина Маратон(>20km)
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Ниво На Пракса:
Почетник
Применливи место:
Отворено Тревник
Технологија:
БЕСПЛАТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ
Број На Модел На:
жените патики ST209
Insole Материјал:
ЕВА
спортски тип:
Светлината Работи
Горната Висина:
Ниска
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање

Слични производи