.

.

2018 нова бела стп мажите трчање уникатни чевли со висок квалитет дизајн спортски чевли отворено патики кошница femme zapatos де hombre

2018 нова бела стп мажите трчање уникатни чевли со висок квалитет дизајн спортски чевли отворено патики кошница femme zapatos

DEN 1193.28
DEN 1122.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Датум На Издавање:
Spring2018
Технологија:
Зум Воздух
Број На Модел На:
добри чевли
Функција:
Амортизирање
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
PU
Функција:
Дише,Масажа
Бренд Име:
Akexiya
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горната Висина:
Ниска
Применливи место:
Хард Суд
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
спортски тип:
Air Max
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Ниво На Пракса:
Професионални
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Дише, Масажа
Пол:
Мажи
Outsole Материјал:
Гума
Вулканизирана Чевли:
Yes
Пета Тип:
Станот со

Слични производи