.

.

Машки чевли лето дише спортски чевли мажите пролет носат-отпорни, перница патување трчање мажите плима патики max size 44

Машки чевли лето дише спортски чевли мажите пролет носат-отпорни, перница патување трчање мажите плима патики max size 44

DEN 1241.28
DEN 1167.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Датум На Издавање:
Fall2017
Технологија:
Зум Воздух
Број На Модел На:
добри чевли
Функција:
Амортизирање
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
PU
Функција:
Дише,Масажа
Бренд Име:
Akexiya
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горната Висина:
Ниска
Применливи место:
Хард Суд
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
спортски тип:
Air Max
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Ниво На Пракса:
Професионални
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Дише, Масажа
Пол:
Мажи
Outsole Материјал:
Гума
Вулканизирана Чевли:
Yes
Пета Тип:
Станот со

Слични производи