.

.

1pc Двојно Носител на Црн ABS Двојна Спорт Камера Носителот Заградата се Справи со Притисокот Monopod Планината Погоден За GoPro Херој Xiaomi Yi

1pc Двојно Носител на Црн ABS Двојна Спорт Камера Носителот Заградата се Справи со Притисокот Monopod Планината Погоден За GoPro

DEN 112.80
DEN 96.00
Количината на стоката
Тековен


■ Двојна глави за да инсталирате два камери истовремено, снимање кон различни насоки
Пакет Се Вклучени :
■ 1 x Двојно Камера Носителот
■ 2 x Завртки
Answer : ___________________________ Note :
■ Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.
■ Исто така може да се стави да се пополни во светлина и спорт камерата заедно, помагајќи ти да се земе извонредно фотографии во
темнината.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
■ Опремен со два долго шрафовите за монтирање вашата камера или да се пополни во светлина.
■ Може да се качи две спорт камерите на крајот на вашиот пол и имаат едно лице напред и една назад
за да снимите извонредно снимки истовремено.
PR0006647
Спецификација :
■ Сосема нов
■ Материјал : ABS
■ Боја : Црна
■ Погоден за Gopro Херој 4 S/ 4 /3+ /3 /2/ 1, Xiaomi Yi
■ Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и здрав.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Број На Модел На:
dual носителот
Употреба:
Дигитална Камера
Тежина (g):
36
Бренд Име:
Mayitr
Материјал:
ABS

Слични производи