.

.

miliboo MTT703A Професионални Преносни Алуминиум Камера Tripod за dslr фото / Видео/видео камера Стојат Видео Tripod Оптоварување 25 kg Max

miliboo MTT703A Професионални Преносни Алуминиум Камера Tripod за dslr фото / Видео/видео камера Стојат Видео Tripod Оптоварување

DEN 7915.20
DEN 7915.00
Количината на стоката
Тековен


Бренд име : miliboo
Тип : MTT703 A професионални tripod стојат
Тежина : 3.48 kg
Материјал : Алуминиум легура
Цевка со дијаметар : 39 mm до 39.4 mm
Цевка дебелина : 1.2 mm
Дел : 3
Товарот : 25 кг
Складирање висина : 83 cm
На opeartion висина : 170 см ~30 см


Детални карактеристики

Бренд Име:
miliboo
Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Материјал:
Алуминиум
Укината Должина (mm):
300
Тежина (g):
3480
Употреба:
Видео Камерата
Број На Модел На:
MTT703A
Макс Extened Должина (mm):
1700

Слични производи