.

.

Farsports FSC50-CM-25 DT350 Цевки Диск сопирање 50mm, велосипедизам јаглерод тркало,6 завртки Преку оска јаглерод cyclocross clincher тркала

Farsports FSC50-CM-25 DT350 Цевки Диск сопирање 50mm, велосипедизам јаглерод тркало,6 завртки Преку оска јаглерод cyclocross

DEN 30480.00
Количината на стоката
Тековен

Алкохол : Стандард : 3 X за Предните и Задните не-вози страна, Заден диск страна3 X Прилагодени на алкохол е достапна Други Спецификации : Заобленоста : Офсет : Max Напон : (Rim)300kgf, (Говореше); Пред : 100-110kgf, Заден ДС 120-130kgf Макс притисок(Clincher)145psi/10bar, (Тубуларна)125psi/8.com/store/product/For-upgrade-extra-charges-extra-shipping-cost/1679325_32744775135. Преку Оска 12*100 12*142.

Детални карактеристики

боја:
30 25 ТРКАЛА, 38 25 ТРКАЛА, 50 25 ТРКАЛА, 30 23 ТРКАЛА, 38 23 ТРКАЛА, 50 23 ТРКАЛА
Број На Модел На:
FSC50-CM-25
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
Бренд Име:
farsports
По завршувањето:
3K Сјајни
is_customized:
Yes
Тркала Материјал:
јаглерод
Зборуваше Дупка:
28/28H
Големина:
28inch 700c
Применливи Велосипед:
cyclocross
Прирабници:
50mm 25мм, clincher, Цевки
Appreance:
3K Сјајни
Дупки:
28/28H
Кочница Песна:
Диск кочница површина
центар:
DT350 центар, Директно, 6 завртки
Freehub:
Shima 9.10.11 сп
Краци:
Sapim cx-ray, црна
Nippes:
Sapim sils, црна
Тежина:
1720g/set+/-40g
Центар Проред:
12mm*100mm 12mm*142mm

Слични производи