.

.

ТУРБО RHB31 CY26 MY61 129403-18050 VA110021 Турбополнач За Yanmar Индустриски Моторни Морски Багер 4TNA78TL 3TN84TL 3TN82TE

ТУРБО RHB31 CY26 MY61 129403-18050 VA110021 Турбополнач За Yanmar Индустриски Моторни Морски Багер 4TNA78TL 3TN84TL 3TN82TE

DEN 9984.00
DEN 8786.00
Количината на стоката
Тековен

RHB31 129403-18050 турбополнач за Yanmar мотор RHB31 Турбополнач : 1.Турбо модел : RHB31 2.Дел број : CY26,MY61,VA110024,VA110021 3.ОЕМ број : 129189-18010 129403-18050 4.Возило : за Yanmar Yanmar Морски Industriemotor Industriemoto 5.Мотор : 3 TN82 TE 3 TN84 TL 3 TN84 TL-R2 B 4 TN(А)78-TL мотор 6.Турбина тркала материјал : К18 7.Минатото голема брзина балансирање тест 8.Со добар квалитет и прифатлива цена 9.Имаат во парк, се испорача веднаш 10.Стабилни перформанси, бренд-нови
Контакт со нас за повеќе информации!
Мис Дорис
Henan Кактус Увоз & Извоз Trading Co., Ltd.
Тел : 0086 371 86610699
Skype : hncactus
QQ : 1930750002

Детални карактеристики

Број На Модел На:
RHB31
Материјал:
Железо и челик
Бренд Име:
HNCACTUS

Слични производи