.

.

Црно Масло Протри Бронза Ладна и Топла Вода Миксер Туш Допрете Бања Дожд Туш Тапа Сет со Када Spout Чешми lrs346

Црно Масло Протри Бронза Ладна и Топла Вода Миксер Туш Допрете Бања Дожд Туш Тапа Сет со Када Spout Чешми lrs346

DEN 8927.52
DEN 6249.00
Количината на стоката
Тековен


Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Врвен квалитет, Ниска цена.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2".
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.4 mm
Материјали :
Месинг.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе. Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.

Детални карактеристики

Вентил Core Материјал:
Керамички
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број На Модел На:
lrs346
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Број на Рачки:
Една Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Површински Третман:
Масло Протри
Стил:
Класичен
Тип:
Бања & Туш Чешми, Дожд Туш Тапа
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Слични производи