.

.

Ретро антички дожд туш чешми сет со рака туш месинг заврши ѕид монтирани туш миксер за бања Када Тапа lrs161

Ретро антички дожд туш чешми сет со рака туш месинг заврши ѕид монтирани туш миксер за бања Када Тапа lrs161

DEN 8927.52
DEN 6249.00
Количината на стоката
Тековен


Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2". Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Врвен квалитет, Ниска цена.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.4 mm
Материјали :
Месинг. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.

Детални карактеристики

Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Број На Модел На:
lrs161
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Стил:
Класичен
Тип:
Бања & Туш Чешми, Дожд Туш Тапа
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Слични производи