.

.

Црно Масло Протри Бронза Ладна и Топла Вода Миксер Туш Допрете Бања 8.2 Дожд Туш Тапа Сет со Када Spout Чешми lrs348

Црно Масло Протри Бронза Ладна и Топла Вода Миксер Туш Допрете Бања 8.2 Дожд Туш Тапа Сет со Када Spout Чешми lrs348

DEN 8927.52
DEN 6249.00
Количината на стоката
Тековен

Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот). Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.

Детални карактеристики

Вентил Core Материјал:
Керамички
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број На Модел На:
lrs348
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Број на Рачки:
Една Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Површински Третман:
Масло Протри
Стил:
Класичен
Тип:
Бања & Туш Чешми, Дожд Туш Тапа
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Слични производи