.

.

Бесплатен превозот DN25 G1 Бања Месинг Thermostatic Соларен Бојлер Вентил за Вода за Контрола на Температурата Туш Мешање Вентил ZR1009

Бесплатен превозот DN25 G1 Бања Месинг Thermostatic Соларен Бојлер Вентил за Вода за Контрола на Температурата Туш Мешање Вентил

DEN 2966.40
DEN 2225.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Како транзит време варира. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.
Бесплатен превозот DN25 G1" Бања Месинг Thermostatic Соларен Бојлер Вентил за Вода за Контрола на Температурата Туш Мешање Вентил ZR1009
Опис на производот : Инсталација Тип : Ѕид
Инсталација Дупки : Три Дупки
Број на Рачки : Една Рачка
Крај : Хром
Вентил Тип : Месинг Вентил
Лесно да се чистат и инсталиран
Пратката & услови
Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Детални карактеристики

Тип:
Бања & Туш Чешми,Thermostatic тапа миксер кертриџ вентил
Бренд Име:
GIZERO
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Стил:
Современа
Број На Модел На:
ZR1009
Број на Рачки:
Една Рачка
Функција:
Thermostatic Чешми
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Големина:

Слични производи