.

.

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Круг Дожд Туш Тапа Када Миксер Допрете Двоен Крст се Справува + рачен Туш Главата acy351

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Круг Дожд Туш Тапа Када Миксер Допрете Двоен Крст се Справува + рачен Туш Главата acy351

DEN 9119.52
DEN 6110.00
Количината на стоката
Тековен


Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.4 mm
Материјали :
Хром.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.

Детални карактеристики

Тип:
Бања & Туш Чешми,Бања & Туш Чешми
Број На Модел На:
acy351
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Стил:
Класичен

Слични производи