.

.

Висок Квалитет на Сопствени Самовила Опашка Туш Завеса Полиестер Ткаенини Бања Завеса Куки Mildew Отпорни 1PC Обичај

Висок Квалитет на Сопствени Самовила Опашка Туш Завеса Полиестер Ткаенини Бања Завеса Куки Mildew Отпорни 1PC Обичај

DEN 1583.52
DEN 807.00
Количината на стоката
Тековен


Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Се користи како тоалет завеса,прозорец pannel или од врата на врата Пакет се Вклучени : 1 * Туш Завеси 12 * ПВЦ Куки 48x72 инчен =120x180cm 60x72 инчен =150x180cm 66x72 инчен =165x180cm 60x79 инчен =150x200cm 66x79 инчен =165x200cm 72x72 инчен =180x180cm 72x79 инчен =180x200cm
Плаќање
· Време на Плаќање
Уплатата треба да се постигне во рок од 20 дена откако ќе го стави на ред, во спротивно нарачката ќе биде избришана автоматски.
Висок квалитет на современи водоотпорен бања завеса за бања производи туш завеса Производ Параметар : 1. Карактеристики : водоотпорен, mildew доказ, издржливи.
· Ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
· Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно.
БОЈА НА НЕСОВПАЃАЊЕ
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл. Материјал : 100% полиестер. Име : Полиестер, водоотпорен туш завеса. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.
· Методи За Плаќање
Во моментов, aliexpress може да ги поддржи купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и долар канал), Web Money (WM), TT remittance, western union, Qiwi паричник, Бразил Boleto.

Детални карактеристики

Големина:
120x180cm, 150x180cm, 165x180cm, 150x200cm, 165x200cm, 180x180cm, 180x200cm
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
shunqian
Број На Модел На:
M8
Материјал:
Полиестер
Шема:
Сценско
Стил:
Американски Стил

Слични производи