.

.

5pcs/многу Shisha наргиле Цигара носителот на филтерот за филтрација сребро злато акрилик водовод тутун за пушење додатоци здрава

5pcs/многу Shisha наргиле Цигара носителот на филтерот за филтрација сребро злато акрилик водовод тутун за пушење додатоци здрава

DEN 2111.04
DEN 1900.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме за разбирањето и соработката!
Превозот :
1. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние ќе испрати според превозот метод посигурен и побрз начин, под вонредни околности. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
Повратни информации
1.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Ние ќе остави порака за да му кажете на следење на број по ние брод на стоките за вас.но, ние сме сигурни дека тоа ќе биде најбрз начин можеме да направиме. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба.Ако постојат некои изработка или материјал за дефекти со производи, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе размена или да нуди и други решенија за вас да се направи избор. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се земе време да ни остави позитивен фидбек. Тие мора да бидат под resalable состојба. Ако не сте задоволни со објектот што го наредил, не грижете се, pls контактирајте со нас прво, ние ќе го реши проблемот за вас во времето. Мислам дека ние може да го реши секој спор преку пријателски преговори.можеби превозот метод е различна со онаа можете да изберете.бои : како што сликите покажуваат,ние ќе ги пренесе случаен боја,ви Благодариме
ЗАДРЖИ ВОДАТА, во РОК од 40% ОД тоа
Пакет : 1 buc водовод,не се вклучуваат други додатоци
Материјал : Акрилик & метална Боја на располагање : Сребрена,Златна,ние ќе ги пренесе случајни бои според нашите акции, Одговараат за цигари ,не одговараат за тутун Пакување со убав подарок кутија Моден Дизајн, преносни големина, лесно да се носат кога патуваат парична Казна accessoires за сопствена употреба или како подароци Карактеристики : Може ефикасно филтер цигара штетни супстанции
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
810 водовод
Материјал:
Акрилик
Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
HGHRC
Име:
акрилик shisha наргиле
Името е:
мини водовод
За:
пушењето здраво
Функција:
пушењето цевка филтер
боја:
сребро злато се меша бои
Материјал:
акрил и метал
Она што:
пушењето додатоци

Слични производи