.

.

Алуминиум Легура Десктоп Планината Ултра long Arm Dual-користење Лаптоп Биро / Таблет Следење на Држачот за Монтирање на Арм Полн Движење Лаптоп Заградата

Алуминиум Легура Десктоп Планината Ултра long Arm Dual-користење Лаптоп Биро / Таблет Следење на Држачот за Монтирање на Арм

DEN 4368.00
DEN 3058.00
Количината на стоката
Тековен


Алуминиум Легура Десктоп Планината Ултра-long Arm Dual-користење Лаптоп/ Monitor Носителот Целост Предлогот Лаптоп Заградата
Модел Бр. : ДС-8012 T/ DS-8013 T Материјал : Алуминиум, челик Лаптоп големина : во 17" Монитор големина : 17"-27" Макс. Вчитување : 10kgs VESA : 75*75mm/ 100*100mm Навалите Главата : -75°~ +15° Главата Вртливата : -80°~ +80° Рака Ротација : 360° Рака должина : DS-8012 T, 640mm; DS-8013 T, 880mm Боја : Сребро Инсталација : десктоп стегање или grommet монтажа

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ДС-8013T
Бренд Име:
dsupport
Материјал:
Алуминиум легура
Со USB:
NO

Слични производи