.

.

Децата удар скутер бебе дете СТП 3wheels Трепка отворено спорт демонтажа Bodybuilding пластични прилагодлива висина

Децата удар скутер бебе дете СТП 3wheels Трепка отворено спорт демонтажа Bodybuilding пластични прилагодлива висина

DEN 1919.52
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
Жолта, Портокалова, Розова, Сина, Зелена, Deep Blue
Бренд Име:
KEOGHS
Возраст:
Дете
Тркала Материјал:
PU
Тип:
Рамна Плоча
Применливи Луѓе:
Дете
Тркала Уред:
Planar
Тркала Број:
3
Број На Модел На:
SK8-0031
Тело Материјал:
Пластични + Железо
боја:
Пинк
Висина:
прилагодлив
Задните тркала се избројат:
1
Полнење?:
бесплатно
Не воланот флеш?:
Тркала светкави
Safe имајќи:
20 КГ
Применливи Возраст:
2-10years стари

Слични производи