.

.

Занает Rhombus Awl DIY Кожа Занает Сандаловина Rhombus Кожа Reaming Awl Конус Проред Кожа Алатка Удар Awl Алатка

Занает Rhombus Awl DIY Кожа Занает Сандаловина Rhombus Кожа Reaming Awl Конус Проред Кожа Алатка Удар Awl Алатка

DEN 558.72
DEN 307.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Карактеристики :
Професионални rhombus кожа reaming awl алатка. Време На Испорака :
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.33 инчен
Се справи со должина : околу. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
На awl материјал е увезени челик.
1 X Rhombus Awl
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. севкупниот квалитет е остар. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
Rhombus Awl
Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Виолетова абонос + увезени челик
Материјал:
Должина:
Се Справи Со Должина:
Големина:
S:
3мм
M:
4mm
L:
5mm/6mm

Слични производи