.

.

СТА 9pcs/Многу Лагер Pigma Micron Пенкало Вода Базирани Црно Мастило Fineliner Пенкала за Цртање Скица Маркер Dessin Уметност Резерви Caneta

СТА 9pcs/Многу Лагер Pigma Micron Пенкало Вода Базирани Црно Мастило Fineliner Пенкала за Цртање Скица Маркер Dessin Уметност

DEN 666.72
DEN 340.00
Количината на стоката
Тековен


Почитувани купувачот,ве Молиме имајте во предвид : ако цел да купите надминува наведени тежина(3kg или повеќе), Ние ќе ве информира однапред, ќе бидат поделени 2 пати да ја испратам до тебе. ве молиме да се разбере. ви благодариме на сите!

Детални карактеристики

Тип:
Уметноста Маркер
Печат:
No
Број На Модел На:
СТА 8050
Пакување:
Сет
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
Право Точка
Квантитет На Пакет:
9pcs/кутија
Боја Количина:
9 Големини
Гаранција За Квалитет Период:
во 2 години ќе
Тип:
copic скица
Пакет:
9 КОМПЈУТЕРИ/ set
micron пен:
лагер,fineliner
цртеж:
уметноста маркери
користат за:
манга
Стил:
скица маркер
Применливи Толпата:
Студенти, Уметници, Дизајнери, Уметност Училиште

Слични производи