.

.

WALFOS 500ml Термички Чаша од Нерѓосувачки Челик Лагер Вакум Шише Колба Гимнастик Шише за Вода автомобил чај кафе Термос Патување Кригла

WALFOS 500ml Термички Чаша од Нерѓосувачки Челик Лагер Вакум Шише Колба Гимнастик Шише за Вода автомобил чај кафе Термос Патување

DEN 1130.88
DEN 645.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте Dropship и Дистрибуција
Ве молиме Контактирајте со нас Преку WALFOS Официјалната E-mail Директно

.По продажба на услуги. Се надеваме на вашето семејство љубов и уживајте во WALFOS висок квалитет на производот.
Види Подолу информации од купувачите
Зошто да изберете Walfos : 1. -BPA / BPB/ Phthalate слободни 18/8 нерѓосувачки челик со атрактивни мат црна прав обложени заврши-Двоен ѕид изградба држи пијалаци ладни, за период до 24 часа и топло за да до 12 -Завртка горниот капак ,лесно да се отвори, и многу добро запечатување -Широк устата прави хидратација бриз , и помага за перење полесно-Доживотна гаранција и Задоволство Гаранција вклучени на секое купување Оригинални WALFOS етикета Сите WALFOS производи ќе имаат Оригинални WALFOS етикетата на пакувањето.
Можете да ја врати стоката доколку има какви било проблеми со квалитетот, и ние ќе ви вратат парите.Брза испорака и добри пакување за пратката. Можете да примате стока побрзо од другите продавници.
Ние го избере брза испорака услугата и осигурете се дека парцела во добра ситуација за вас.
WALFOS бренд Храна Одделение, Одобрени Тест Извештај од страна на SGS Компанија (светски инспекција компанија) Некои добавувачи немаат SGS извештај или користење лажен извештај Walfos е ВИСТИНСКА храна одделение тест извештај од страна на SGS Тоа е многу безбедно да се користи walfos производи за вашето семејство!
Брза испорака!!! Ние го избере најбрзиот превозот начин и имаат за Следење Бр.

Детални карактеристики

Капацитет:
500 ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
WOT00-E0110
Производство:
Вакуум Колби
Бренд Име:
walfos
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Термо Изведба:
12-24 часа
сертификација:
SGS, ФДУ,LFGB, Rohs
Температура:
-40F на +446F (-40c на +230c)
Предност:
имајте пријатна 24 часа
Големина:
500 ML
боја:
црвена сина, црна, розова челик
Материјал:
100% храна одделение од нерѓосувачки челик
Шише За Вода Тип:
термос шише за вода

Слични производи