.

.

Кинг Yong Zheng година mark златна глеѓ хексагонални цвет вазна Дома Мебел антички порцелански украси антиквитети бутик

Кинг Yong Zheng година mark златна глеѓ хексагонални цвет вазна Дома Мебел антички порцелански украси антиквитети бутик

DEN 6336.00
DEN 3231.00
Количината на стоката
Тековен

Опис Име : Кинг Yong Zheng Антички Вазна Глеѓ Хексагонални Вазна Стил : Гроздобер Направени во Jingdezhen Големина : за висина 23.6 cm устата кол 7.3 cm дното кол 8.5 cm Бренд : подобрување на Материјал : керамички Функција : дома декорација, свадба подарок, подарок за роденден присутни, housewarming, нов дом декорација, прозорецот на екранот, чување на екранот ковчегот, снимање реквизити, љубителите на денот на вљубените подароци, собирање модел, итн Пакувањето : картонска кутија со целокупната пена,многу безбедно Пакет се вклучени : вазна x1 Дрвени база не е вклучена

Детални карактеристики

Бренд Име:
подобрување на
Број На Модел На:
Античкиот Глеѓ Вазна
Стил:
Класичен
Големина:
L
Функција:
Tabletop Вазна
Материјал:
Керамички
Материјал:
Jingdezhen Керамички
Стил:
Античкиот
Функција:
Цвет вазна Подарок Свадба подарок
Примена:
Дневна соба, Спална соба Студија соба Хотел

Слични производи