.

.

Нова Двојна Боја Веѓа Воздух Перница 2color Шминка на Очите Веѓата Палета со Сочинуваат Четка Алатка Земјата Природни Д1

Нова Двојна Боја Веѓа Воздух Перница 2color Шминка на Очите Веѓата Палета со Сочинуваат Четка Алатка Земјата Природни Д1

DEN 167.52
DEN 141.00
Количината на стоката
Тековен


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
100% Висок Квалитет и Нов Бренд Објект Спецификите Предмет : Веѓа Крем Боја : 2 Боја Нето Тежина : 6g
Забелешка : Бидејќи фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика. Бидејќи на различни мерни методи,може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. Пакет : 1 парче Веѓа Крем

Детални карактеристики

Тип:
Веѓа Подобрувач
Состојка:
safe
Број На Модел На:
веѓа шминка
Формулирањето:
Крем
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Природни
Количина:
1
Бренд Име:
HUAMIANLI
Сертификат Број:
fasehgtrjuerwa
Големина:
Full Size
НЕТО-WT.:
6g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes

Слични производи