.

.

YINGMI Tassel Rhinestones Жените Вечер Торба Прст Прстен Модата Партија Свадба Спојки Чанта Со Синџир Рамо Чанти

YINGMI Tassel Rhinestones Жените Вечер Торба Прст Прстен Модата Партија Свадба Спојки Чанта Со Синџир Рамо Чанти

DEN 2570.40
DEN 1285.00
Количината на стоката
Тековен


YINGMI Tassel Rhinestones Жените Вечер Торба Прст Прстен Модата Партија Свадба Спојки Чанта Со Синџир Рамо Чанти

Детални карактеристики

Број На Модел На:
YM1106
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Декорација:
Дијаманти,Beading,Везови,Синџири
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Затворање Тип:
Hasp
Бренд Име:
yingmi
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Никој
Тип На Објект:
Чанти
Обликот:
Срцето
Тип:
Вечер Торба
Стил:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
tassel партија торба:
срцето на жените торба
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Кристал
Occassion:
партија свадба
Големина:
22*16*8cm
клучен збор :
Вечер партија кеси
Клучни Word2:
Beaded свадба спојки

Слични производи