.

.

Вистински Фотографии V Вратот Партија Повод Формално Долго Матурска Вечер Фустан Сатенски Фустан рачно изработени Везови Сирена OL102890

Вистински Фотографии V Вратот Партија Повод Формално Долго Матурска Вечер Фустан Сатенски Фустан рачно изработени Везови Сирена

DEN 8184.00
Количината на стоката
Тековен

Вистински Фотографии V Вратот Партија Повод Формално Долго Матурска Вечер Фустан Сатенски Фустан рачно изработени Везови Сирена OL102890

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Деколте:
V Деколте
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
oucui
Декорација:
Beading,Везови,Кристал,Appliques
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
OL102890
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни

Слични производи