.

.

HVVLF Муслимански Вечерни Фустани 2018 А-линија Долги Ракави Chiffon Чипка Портокал Домот Долго Вечер Gown Пром Фустан Матурска Gown

HVVLF Муслимански Вечерни Фустани 2018 А-линија Долги Ракави Chiffon Чипка Портокал Домот Долго Вечер Gown Пром Фустан Матурска

DEN 5232.00
DEN 4761.00
Количината на стоката
Тековен

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе.

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Чипка,Appliques
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни

Слични производи