.

.

Розова Вечер Фустани 2018 А-линија Душо Chiffon Beaded Backless Плус Големина Долго Вечер Gown Пром Фустани Облека Де Соаре

Розова Вечер Фустани 2018 А-линија Душо Chiffon Beaded Backless Плус Големина Долго Вечер Gown Пром Фустани Облека Де Соаре

DEN 3600.00
DEN 3276.00
Количината на стоката
Тековен

Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Ви благодариме!. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Ако сакате да се разменат или да се вратат на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Душо
Вграден Градник:
No
Декорација:
Beading,Pleat,Кристално
Воз:
Никој
Бренд Име:
HVVLF
Моден Елемент:
Backless
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија

Слични производи