.

.

WOSAWE Велосипедизам Џерси За мажи жени Лето Трки Планински Велосипед Облека Рефлексивни Спуст Велосипед Велосипед Кошула Спуст Џерси

WOSAWE Велосипедизам Џерси За мажи жени Лето Трки Планински Велосипед Облека Рефлексивни Спуст Велосипед Велосипед Кошула Спуст

DEN 959.04
DEN 576.00
Количината на стоката
Тековен


Опис Многу удобно кошула.Направени со мека и еластична WOSAWE ткаенини, пред половина должина патент обезбедува високо breathability и одлични пријателски-да-кожа,-удобност. Карактеристики 3-простор во задниот џеб, малку заострените на страна, за лесен пристап Висока видливост и високо дише Рефлексивни лента во задниот џеб Gripper еластичен на дното полите Пред половина должина zip Намалат шевовите за помалку chafing Рефлексивни логото на предната Мрежа на двете страни Zip со WOSAWE логото

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Рефлексивни,Дише,Џебови,Брзо Сува
Број На Модел На:
BLF201#223
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
WOSAWE
Патент Должина:
Делумно Патент
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
зелена,црна,сина,црвена
Големина:
M,L,XL,2XL,3XL

Слични производи