.

.

Велосипедизам Половина Прст Ракавици Велосипед Мажи Жени Дише Лето Гел Ракавици MTB Патот Велосипед Ракавици Guantes Ciclismo AC0205

Велосипедизам Половина Прст Ракавици Велосипед Мажи Жени Дише Лето Гел Ракавици MTB Патот Велосипед Ракавици Guantes Ciclismo

DEN 239.52
Количината на стоката
Тековен

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ние прифаќаме alipay тука. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Велосипедизам Половина Прст Ракавици Велосипед Мажи Жени Дише Лето Гел Ракавици MTB Патот Велосипед Ракавици Guantes Ciclismo AC0205 Опис Спецификации : Материјал : Lycra,Крпа Платно,Силика Гел Боја : Сина,Црвена Големина : M,L,XL Нето Тежина : Околу 50g Функција : Дише,Анти-пот,Брз Сува Пол : Мажи Жени Пакет се Вклучени : 1pair×Велосипедизам Ракавици Половина Прст
Почитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7-10 дена преку Aliexpress.

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Перат
Тип:
Половина Прст
Материјал:
Lycra
Бренд Име:
sonicworks
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
AC0205
Материјал:
Lycra,Крпа Платно,Силика Гел
боја:
Сина,Црвена
Големина:
M,L,XL
Нето тежина:
околу 50g
Функција:
Дише,Анти-пот,Брз Сува
Пол:
мажи жени
Стил:
велосипедизам ракавици половина прст
Планински велосипед ракавици:
Патот велосипед ракавици
Type1:
luvas став ciclismo
Type2:
Gants Velo

Слични производи