.

.

TRUYOU Патот Велосипед Chainwheel BCD 110MM 52T 36T Виткање Велосипед Chainring CNC Опрема Фиксна Синџир Тркала 5-9 Брзина Двојно Опрема диск

TRUYOU Патот Велосипед Chainwheel BCD 110MM 52T 36T Виткање Велосипед Chainring CNC Опрема Фиксна Синџир Тркала 5-9 Брзина Двојно

DEN 954.24
DEN 954.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : 2014-T6 алуминиум легура Површина : HBK (црна експлозија anodic оксидација) Заб број спецификација : CNC 3/32 Карактеристики : ultra light, висока јачина, таписерии изработка, исклучителна резба. Применливи по брзина промена : 5-9 брзина е Применливо модели : Патот Велосипед,Виткање велосипед, опрема фиксна P. C. D.(B. C. D.)=110mm
******** *************************************** 110 BCD се однесува до 5 помине центар составен од дијаметарот на кругот е 110mm, имено ноктите центар на оска центар растојание 55мм
**********************************************
********************************************** Забот број : 52 T Тежина : 99 g
********************************************** Забот број : 36 T Тежина : 45g

Детални карактеристики

боја:
36T, 52T, Двоен Диск
Бренд Име:
TRUYOU
категорија:
синџир тркала
Материјал:
Алуминиум легура
Чудак Должина:
170mm
Употреба:
BMX,Патот Велосипеди
Број На Модел На:
BCD1105236
Chainwheel Заби:
52/36T
Употреба:
Фиксна Опрема
боја:
Црна

Слични производи