.

.

Велосипедот Пред Екран на Допир за Телефонот Торба MTB Патот Велосипед возење Велосипед Мобилни Торба Циклус Пред Торба 5.7 Inch Видиме Торба за Велосипед Додатоци

Велосипедот Пред Екран на Допир за Телефонот Торба MTB Патот Велосипед возење Велосипед Мобилни Торба Циклус Пред Торба 5.7 Inch

DEN 479.04
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
ROBESBON
Функција:
Rainproof
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
HW2169
сертификација:
1
is_customized:
Yes
материјал квалитет:
Полиестер влакна
Функција:
Велосипедот е примен
Снабдување категорија:
Стоки на залиха
Со или без лагер:
Имаат
Боја:
Зелена, сина, црна, црвена, сина
Големина:
9 инчи

Слични производи