.

.

Унисекс Отворено Спорт Планински Велосипед Патување Анти Кражба Паричникот Појас со Таен Оддел Крие Скривам Пари Појас Велосипедизам Торба

Унисекс Отворено Спорт Планински Велосипед Патување Анти Кражба Паричникот Појас со Таен Оддел Крие Скривам Пари Појас Велосипедизам

DEN 161.76
DEN 117.00
Количината на стоката
Тековен

Патување Анти Кражба Паричникот Појас со Таен Оддел Крие Скривам Пари Појас
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Лесен за носење, Лесна за употреба
Погоден за спорт : тенис, јога, фудбал, пинг понг, кошарка, бадминтон, планинарење
Функција : џеб анти-кражба
Коренот број : Strapless рака
Cortical карактеристики : водоотпорен лепило
Големина : 120 x 3.0 cm
Боја : Црна
Тежина : 47
Материјал : 300 D Ткаенина
Пакетот Вклучува :
1 x Појас торба

Детални карактеристики

сертификација:
ROSH
Бренд Име:
Veobike
Функција:
Свитлива
is_customized:
Yes
Материјал:
Polyster
Број На Модел На:
Б-01

Слични производи