.

.

4 Пара Бакарни Легури Sintered Велосипед накладките за Shimano Свети M810 M820 Зи M640 MTB Планински Велосипед Диск Сопирачки

4 Пара Бакарни Легури Sintered Велосипед накладките за Shimano Свети M810 M820 Зи M640 MTB Планински Велосипед Диск Сопирачки

DEN 960.00
DEN 576.00
Количината на стоката
Тековен


4 Пара Бакарни Легури Sintered Велосипед накладките за Shimano Свети M810 M820 Зи M640 MTB Планински Велосипед Диск Сопирачки

Детални карактеристики

Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Бренд Име:
SOOCENT
Компоненти:
Влошки
Големина:
39.5x24mm
Материјал:
Полу - Метален
Број На Модел На:
TJ951GOx4
Злато Материјал:
Бакарни Легури Sintered (80% Метал)
1 Вклопат:
за Shimano Свети M810 M820
3 Одговара:
за Shimano Зи M640
За:
mtb планински велосипед

Слични производи