.

.

BIKEIN Ultralight Висока Густина на Силиконски Сунѓерот Планински Велосипед Handlebar Костец Против Пролизгување Велосипедизам MTB Мека Контрола на Велосипед Делови 25g

BIKEIN Ultralight Висока Густина на Силиконски Сунѓерот Планински Велосипед Handlebar Костец Против Пролизгување Велосипедизам

DEN 239.52
DEN 122.00
Количината на стоката
Тековен


Опис : Силика гел/пена силикони сунѓерот Тежина : 25g/пар се Применуваат : Планински Велосипед, Фиксна-Опрема, Виткање Велосипеди, Итн Карактеристики : Не се лизга, Шок Апсорпција, Мека, Чувствуваат Силно Чувство на Поддршка Силикон зафат што нуди одлични влажно или суво зафат, поголема удобност, не бара бар лепливоста, и изгледа добро! Користете го начинот и прашања кои имаат потреба од внимание. Ова не го поставите на ѕидот со antiskid и го фати за коса дизајн, инсталација, на handlebar на површината на водата, во собата на ѕидот со вода, исто така, може да биде инсталиран. Ако овој метод не е добро да користите детергент вода се користи во собата на ѕидот и површината на рачката бар може да биде инсталиран. Еден од најдобриот пристап е да гас удар до тоа. Овој метод може да се користи по инсталацијата. Не треба да се чека. Имајте на ум; По инсталацијата во Мај пропадна убие, тоа е затоа што водата таму е треба да се стави еден до два дена по вода надвор може да се заклучи. Имате прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со сервисот. Ако користите детергент да се инсталира во велосипедизмот во дождови да се забележи, ќе ти се лизга.

Детални карактеристики

Должина (cm):
13cm
Бренд Име:
BIKEIN Про
Ширина(см):
2,2 см
Материјал:
Силикони

Слични производи