.

.

Супер Светло 118g Велосипед Седло Јаглерод Влакна Кожа Перница Патот/MTB Велосипед Седиште Мат 270/143mm Велосипедизам Делови Бела Црна, Црвена

Супер Светло 118g Велосипед Седло Јаглерод Влакна Кожа Перница Патот/MTB Велосипед Седиште Мат 270/143mm Велосипедизам Делови

DEN 1898.40
DEN 1519.00
Количината на стоката
Тековен


ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Јаглерод Влакна композитни изградбата на Армирано-кочница лост зони 3 K јаглерод ткаат Материјал : Целосна Јаглерод + Кожа Големина : 270/143 mm Тежина : 118g Боја : Бела Црна, Црвена Велосипед Тип : Патот Велосипед/ Планински Велосипед 1 година гаранција за квалитет Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.

Детални карактеристики

Бренд Име:
TOMTOU
Употреба:
Патот Велосипеди
Број На Модел На:
TS7T26
is_customized:
Yes
корисникот:
Мажи
Школка Материјал:
кожа
Големина:
270/143mm
категорија:
Пред Седиштето Мат
Материјал:
3K Целосна Јаглерод + Кожа
Големина:
270/143mm
Тежина:
118
боја:
бела црна, црвена
велосипед тип :
Патот Велосипед/ Планински Велосипед

Слични производи