.

.

PURARAZA велосипед возење велосипед Целосна јаглерод шише носителот на јаглерод кафез Патот Планински Велосипед шише кафез 750 ml велосипед додатоци

PURARAZA велосипед возење велосипед Целосна јаглерод шише носителот на јаглерод кафез Патот Планински Велосипед шише кафез 750

DEN 998.40
DEN 888.00
Количината на стоката
Тековен

торба торба торба
1 . Ultralight целосна јаглерод шише носителот, само 16-20g
2. Големина : 130/85 MM
3. Погоден за MTB, друмски велосипедизам и заеднички велосипед
4. Погоден за Шише Мерач : 72-74 MM
5. Изглед : ЦРНА Мат /Други бои за Сјајна
6. Внимание : Специјални направени за велосипедизам шише, не се погодни за други шише
7. Тоа 's против нервоза додека велосипедизам; Стил е безбедно и модерен

Детални карактеристики

Тежина (g):
Помалку од 75g
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
PuraRaza

Слични производи