.

.

година нови PURARAZA целосна карбонски влакна планински велосипед вилушка MTB Велосипед предници Велосипед Вилушка 26-инчен 27.5-инчен 29-инчен 450G

година нови PURARAZA целосна карбонски влакна планински велосипед вилушка MTB Велосипед предници Велосипед Вилушка 26-инчен

DEN 4224.00
DEN 3802.00
Количината на стоката
Тековен

торба торба торба
Материјал : Toray T800 карбонски влакна 3 K
Отвори датотека : 100 MM
Применливи тркала : 26/27.5/29
три бои црна/црвена/ бела
Тежина : 480+-20 грама
Ве молиме оставете порака за да ми кажете што треба Java logo или puraraza логото

Детални карактеристики

боја:
црвениот 26, Жолта, црвена 29, бела 26, бела 27, бела 29, црна 26, црна 27, црна 29
Матични Големина:
28.6 mm
суспензија:
No
Бренд Име:
PuraRaza
Употреба:
Планински Велосипеди
Број На Модел На:
100
Должина На Ножот:
40/42cm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Тип:
Отпор Гума (Среден Опрема Не-амортизацијата)
ОДГОВАРА ЗА:
Диск сопирачки
Големина На Тркало:
24-28 инчен
Тип:
Отпор Гума (Среден Опрема Не-амортизацијата)

Слични производи