.

.

Авто Додатоци Тркала вентилот на Гумата Матични Капи Покритие За Z Лого За Nissan 350Z BlueBird Сончево Juke LIVINA Sylphy 370Z Teana Sentra

Авто Додатоци Тркала вентилот на Гумата Матични Капи Покритие За Z Лого За Nissan 350Z BlueBird Сончево Juke LIVINA Sylphy 370Z

DEN 239.52
DEN 136.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : •4 парчиња/set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртка-за да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Детални карактеристики

Материјал:
нерѓосувачки челик легура
Број На Модел На:
за nissan
Бренд Име:
QYJSD

Слични производи