.

.

15330-21020 НОВИ ЗА CAMSHAFT ВРЕМЕТО КОНТРОЛА ВЕНТИЛ ОЕМ PRIUS SCION TOYOTA YARIS

15330-21020 НОВИ ЗА CAMSHAFT ВРЕМЕТО КОНТРОЛА ВЕНТИЛ ОЕМ PRIUS SCION TOYOTA YARIS

DEN 1335.84
DEN 935.00
Количината на стоката
Тековен

: 15330-21020
● Осветленост Дел Број : 15330-21010
Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош. Custmer задоволство е нашата БР. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд.Верувам дека секој проблем може да се реши со нашата добра комуникација.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса .
Заедно, ние се создаде Повеќе!
.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор.

Детални карактеристики

Бродови Од:
Кина
Материјал:
метал и други
Бренд Име:
СОРГО
Број На Модел На:
15330-21020
Производителот Дел Број:
15330-21020
Автомобил Производител:
Тојота
боја:
како Слика
Специјални Функции:
силна моќ
Осветленост Дел Број:
15330-21010

Слични производи