.

.

нов scv Гориво Пумпа за Вшмукување Контрола Вентил 04226-0L010 294200-0040 22560-30020 294200-0093 за TOYOTA HILUX FORTUNER 2004 година .

нов scv Гориво Пумпа за Вшмукување Контрола Вентил 04226-0L010 294200-0040 22560-30020 294200-0093 за TOYOTA HILUX FORTUNER

DEN 3064.32
Количината на стоката
Тековен


100% нов scv Гориво Пумпа за Вшмукување Контрола Вентил 04226-0 L010 294200-0040 22560-30020 294200-0093 за TOYOTA HILUX FORTUNER 2004
REPALCE БРОЈ 04226-0 L010 294200-0040 22560-30020 294200-0093 04226-0 L010
04226-0 L010, 042260 L010, 294200-0040,
гаранција за квалитет 1year!
тестирани пред брод
!висок квалитет на делови!
одговара за TOYOTA HILUX SR5/VIGO/MK6/MK7 ПИКАП МОДЕЛИ*
ОДГОВАРА за ТОЈОТА FORTUNER 2004-2014 МОДЕЛИ*
за TOYOTA HILUX HIACE 2.5 3.0 D-4 D 04226-0 L010
04226-0 L010(294200-0040)12 V 2.1
за ТОЈОТА VIGO,FORTUNER,PRADO 1 KD-FTV VIGO,INNOVA,ПАТНИЧКИ 2К FTV T25 2.0 D-4 D 93 KW,BJ.2006-2009
СО ОВОЈ ДЕЛОВИ.
94000-023#294000-0237294000-033#294000-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-0654294000-066#294000-0662294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-09523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

Детални карактеристики

Број На Модел На:
04226-0L010 042260L010
Бренд Име:
GZKAIMIN
Материјал:
04226-0L010 042260L010

Слични производи