.

.

15330-31020 Новиот Мотор на Мерењето Вентил VVT За Toyota Rav4 Alphard Сиена Lexus ES350

15330-31020 Новиот Мотор на Мерењето Вентил VVT За Toyota Rav4 Alphard Сиена Lexus ES350

DEN 1335.84
DEN 935.00
Количината на стоката
Тековен


Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни. зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број. Custmer задоволство е нашата БР.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд.0 L2006
LEXUS GS350 V6 Од 3,5 L 2007-2014
LEXUS GS450 H V6 Од 3,5 L 2007-2011
LEXUS IS250 V6 2.
●Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Опис
● Име на производ : Електромагнетниот вентил
● Дел Бр. Овие трошоци се на купувачот одговорност.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса .
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.

Детални карактеристики

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
15330-31020
Материјал:
метал и други
Бренд Име:
СОРГО
Производителот Дел Број:
15330-31020
Автомобил Производител:
Тојота
боја:
како Слика
Специјални Функции:
силна моќ
Осветленост Дел Број:
1533031020

Слични производи