.

.

нов врвот една Притисок Вшмукување Контрола Вентил SCV 294200-0300 2942000300 294009-0300 2940090300 за тојота .

нов врвот една Притисок Вшмукување Контрола Вентил SCV 294200-0300 2942000300 294009-0300 2940090300 за тојота .

DEN 1680.00
Количината на стоката
Тековен


100% нов врвот една Притисок Вшмукување Контрола Вентил SCV 294200-0300 2942000300 294009-0300 2940090300 за тојота
гаранција за квалитет 1year!
тестирани пред брод
!висок квалитет на делови!
ФОРТ oyota
заменете број
#294200-0300
294200-030#,#04226-0 L030, #04226-26020, #29400913703 D, #294200-2610, #2940091370 AM, #294009-1370
Вклучува
Вистински вшмукување контрола вентил
Viton o-прстени
Заптивка
2 замена завртки
одговара за
за 1 KD-FTV / 2 KD FTV ДИЗЕЛ МОТОР
за TOYOTA LAND CRUISER 2006 ГОДИНА НА
за ТОЈОТА HIACE 2005-2014 1 KD-FTV / 2 KD FTV ДИЗЕЛ МОТОР
за ТОЈОТА 2006 година ДУНА НА 1 KD-FTV / 2 KD FTV ДИЗЕЛ МОТОР
за TOYOTA HILUX 2005-2014 1 KD-FTV / 2 KD FTV ДИЗЕЛ МОТОР
за ТОЈОТА одговара :
ЗА 1 AD, 2 AD, 1 KD, 2 KD
за TOYOTA Auris, Avensis, е корола, за Verso е корола, Дуна, Hiace, Hilux, за Land Cruiser, RAV4
Компатибилен Со Пумпи
за 294000-030#, 294000-031#, 294000-035#, 294000-036#, 294000-070#, 294000-086#, 294000-090#
94000-023#294000-0237294000-033#294000-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-0654294000-066#294000-0662294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-09523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

Детални карактеристики

Бренд Име:
GZKAIMIN
Материјал:
294200-0300 2942000300 294009-0300 2940090300
Број На Модел На:
294200-0300 2942000300 294009-0300 2940090300

Слични производи