.

.

ЗА ОПЕЛ CORSA VECTRA C ZAFIRA ОМЕГА 1.7 2.0 TD ДИЗЕЛ МАСА ПРОТОКОТ НА ВОЗДУХ МЕТАР MAF СЕНЗОРОТ 836592 90530767 90543463 93171356

ЗА ОПЕЛ CORSA VECTRA C ZAFIRA ОМЕГА 1.7 2.0 TD ДИЗЕЛ МАСА ПРОТОКОТ НА ВОЗДУХ МЕТАР MAF СЕНЗОРОТ 836592 90530767 90543463 93171356

DEN 864.00
Количината на стоката
Тековен

Превозот на истиот ден пред 15 : 00 Пекинг Пат или во рок од 24 часа од работниот ден по приемот на вашата расчисти исплата.0 Ди 1998 - 2006 Опел Astravan МК IV 2.7 DTI 16 V 2000 - 2006 година Опел Corsavan МК II 1. КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ СНОСИ НИВ.7 DTI 16 V 2001 - 2011 Опел Corsa MK II 1.7 Ди 16 V 2000 - 2006 "Опел" Corsa в В 1.7 DTI 2000 - 2006 "Опел" Corsa в В 1.7 Ди 16 V 2001 - 2011 Опел Комбо МК II 1. e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се нашите приоритетни couriers.7 DTI 16 V 2000 - 2005 година "Опел" Astra G 1.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност. Вашиот ажуриран адреса ќе се олесни couriers за испраќање објекти за да можете брзо и безбедно.0 DTI 16 V 2000 - 2005 Опел Astra МК IV 1.0 Ди 16 V 1996 - 2002 "Опел" Vectra Б 2.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација.
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци.7 DTI 16 V 2000 - 2005 Опел Astra МК IV 1. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн. Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Превозот Веднаш Непобедлива Цена Квалитет Гаранција : 24 Месеци
II.0 DTI 16 V 1997 - 2000 "Опел" Vectra Б 2. Објектот обично доаѓа во рок од 8-18 работни дена по испратена.0 Ди 16 V 1996 - 2002 Vauxhall Vectra Б 2.7 DTI 16 V 2001 - 2006 Опел Astravan МК IV 1.0 Ди 1998 - 2005 "Опел" Astra G 2.

Детални карактеристики

Бренд Име:
NSGMXT
Број На Модел На:
0281002180,0 281 002 180 836592 90543463 93171356 90543463
Материјал:
0281002180,0 281 002 180 836592 90543463 93171356 90543463
OE БР. 1:
0281002180
OE БР. 2:
836592
OE БР. 3 :
90530767
OE БР. 4:
90543463
OE БР. 5 :
93171356
OE БР. 6 :
93171356
OE БР. 7 :
0 281 002 180

Слични производи