.

.

Детонацијата Удар Сензор 89615-12090 8961512090 За Toyota, Lexus ES300 GS300 IS300 SC300 RX300 RX330

Детонацијата Удар Сензор 89615-12090 8961512090 За Toyota, Lexus ES300 GS300 IS300 SC300 RX300 RX330

DEN 451.20
DEN 451.00
Количината на стоката
Тековен

1999-2004 Toyota, Lexus Удар Сензор Сензори 89615-12090 8961512090 I. Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Превозот Веднаш Непобедлива Цена Квалитет Гаранција : 24 Месеци II. ОЕМ Дел Број
за Тојота 89615-12090
за Тојота 8961512090
Спецификација :
Одговара : Toyota
Авалон 2000-2004
Camry 1999-2006
Celica 2000-2002
Highlander 2001-2004
Сиена 2000-2003
Solara 1999-2003
Одговара : Lexus
ES300 2000-2003
GS300 2005
IS300 2001-2005
SC300 1994-2000
RX300 2000-2003
RX330 2004-2006
Компатибилност :
Авалон Сите 3.0 L V6 Мотори 2000-2004
Camry Сите 2.2 L Мотори 1999-2001
Camry Сите 2.4 L Мотори 2002-2006
Camry Сите 3.0 L V6 Мотори 2002-2006
Camry Сите 3.3 L V6 Мотори 2002-2006
Celica Сите 1.8 L 4cyl Мотори 2000-2002
Highlander Сите 2.4 L Мотори 2001-2004
Highlander Сите 3.0 L V6 Мотори 2001-2003
Highlander Сите 3.3 L V6 Мотори 2001-2004
Сиена Сите 3.0 L V6 Мотори 2000-2003
Solara Сите 2.2 L Мотори 1999-2003
Solara Сите 2.4 L Мотори 1999-2003
Solara Сите 3.0 L V6 Мотори 2000-2003
ES300 Сите 3.0 L V6 Мотори 2000-2003
GS300 Сите 3.0 L Внатрешно 6 Мотори 2005
IS300 Сите 3.0 L Внатрешно 6 Мотори 2001-2005
SC300 Сите 3.0 L Внатрешно 6 Мотори 1994-2000
RX300 Сите 3.0 L V6 Мотори 2000-2003
RX330 Сите 3.3 L V6 Мотори 2004-2006

Детални карактеристики

Број На Модел На:
За Lexus ES300 GS300 IS300 SC300 RX300 RX330 8961512090 89615-12090
Материјал:
За Тојота Авалон Camry Celica highlander Сиена Solara
Бренд Име:
NSGMXT
ОЕМ БР. 1:
89615-12090
ОЕМ Бр 2:
8961512090

Слични производи